Úchvatný byt v osobním vlastnictví umístěný v zástavbě Smíchova ve vyhledávané ulici Holečkova

BYT 2+kk HOLEČKOVA

PRODÁNO

4 249 000 Kč

O bytu

Byt umístěný v prvním nadzemním podlaží udržovaného činžovního domu Vás okouzlí rozhlehlým prostorem, který je ideálním místem pro relaxaci, meditaci i pohoštění přátel.

dispozice

2+kk

pozemek

0 m²

užitná plocha

33 m²

stav objektu

velmi dobrý

Úchvatný byt v osobním vlastnictví

Úchvatný byt v osobním vlastnictví umístěný v zástavbě Smíchova ve vyhledávané ulici Holečkova, blízko centra s výbornou a spolehlivou dopravní dostupností po celé Praze.

Byt umístěný v prvním nadzemním podlaží udržovaného činžovního domu Vás okouzlí rozhlehlým prostorem, který je ideálním místem pro relaxaci, meditaci i pohoštění přátel.

Uvnitř bytu Vás uvítá zařízená koupelna se sprchovým koutem, ložnice pro Váš odpočinek a kuchyně spojená s obývacím prostorem, jenž skýtají mnoho možností využití pro samostatné bydlení v jednom i více lidech. Výhodou jsou úložné stropní prostory v předsíni kde Vám budou k dispozici pro akomodaci všech Vašich osobních věcí, které potřebujete mít po ruce. Bytu vévodí vysoké stropy a vysoká okna umístěná do vnitrobloku stavby umožňující klid a relaxační pohodu. Sklepní kóje umístěná naproti bytu představuje ideální prostor pro uložení nepotřebných věcí bez větší námahy.

Lokalita bytu skýtá veškeré potřebné vyžití, které si lze jen představit. Jen pár kroků Vás dělí od parku Klamovka či Husových sadů, díky kterým Vám příroda bude vždy na dosah ruky, aniž byste přitom museli opustit možnost cestování hromadné dopravy, která Vás doveze do centra Prahy během 5 minut. Občanská vybavenost v okolí Vám zařídí, abyste vždy mohli během chvilky být u doktora, nakoupit si na přípravu jídla či se jít pobavit s přáteli do restaurací.

Tento byt vychází i jako vhodná investice pro chytrého pronajímatele.

Byt o dispozici 2+kk s rozlohou 33,9 m2 v udržovaném stavu se stávajícím nájemcem Vám umožňuje skvělou roční návratnost i v dnešní době.

Možnost přebrání hypotéky, která na bytě vázne a dostupnost k zajímavému úroku.

Zaujal Vás tento projekt?

Ozvěte se nám!

RYCHLÝ KONTAKT
Marek Hrstka
Budova Accenture, 7.patro
Plynární 10, Praha 7- Holešovice
Tel. +420 736 686 131
Email: marek.hrstka@bcas.cz

SLEDUJTE MĚ
Facebook
Instagram