Klid, komfort, pohoda a vyžití s dopravní dostupností do centra Prahy.

Byt 2+1 ,,Na Budějovické''
Praha 4

PRODÁNO

5 699 000 Kč

O bytu

Nabízíme Vám byt s výbornou dispozicí 2+1 v ulici Herálecká III s luxusním zázemím zeleně, dopravní dostupnosti a občanské vybavenosti, které uspokojí Vaše potřeby mít vše na jednom místě.

dispozice

2+1

velikost

64,9 m²

Klid, komfort, pohoda a vyžití s dopravní dostupností do centra Prahy

Nabízíme Vám byt s výbornou dispozicí 2+1 v ulici Herálecká III s luxusním zázemím zeleně, dopravní dostupnosti a občanské vybavenosti, které uspokojí Vaše potřeby mít vše na jednom místě.

Tento byt o velikosti 64,9 m2 se sklepní kójí je připraven se přizpůsobit Vaším představám o dokonalém a poklidném bydlení uvnitř města. Dostatek prostoru zajišťují dva velké pokoje se samostatnou kuchyní s okny na jižní stranu, která poskytují nádherný výhled na parkovní zeleň, což umožňuje mimo jiné i efektivní provzdušnění bytu. Při užívání kuchyně Vám přijde vhod již vybavená kuchyňská linka, díky níž nejste při přípravě jídla omezeni pohybem.

Lokalita bytu je Praha-Krč, zhruba 3 minuty od stanice metra ‚C‘ Budějovická. Díky této poloze, kdy je byt na dosah ruky občanskému vybavení, ale zároveň v městské zástavbě tlumící zvuk dopravy, umožňuje toto bydlení vyžití pro všechny věkové kategorie.

Jen pár kroků od domu můžete bezstarostně nakupovat v obchodním centru DBK, zajít si na městský úřad, využít zázemí místních základních a středních škol, vyřídit záležitosti v jedné z bank či získat radu od lékaře v poliklinice.

Díky dopravnímu uzlu, které snoubí autobusy městské hromadné dopravy a metra, můžete během pár okamžiků přijet za přáteli do parku na Kavčí Hory, zajít si zaplavat do plaveckého stadionu v Podolí či cestovat do centra Prahy bez komplikací.

Byt je aktuálně obýván majiteli a bude volný k nastěhování 31.8. 2023. Majitelé při stěhování ponechají k užívání pouze vestavěné skříně a kuchyňskou linku.

Budeme se na Vás těšit na společné prohlídce.

Zaujal Vás tento projekt?

Ozvěte se nám!

RYCHLÝ KONTAKT
Marek Hrstka
Budova Accenture, 7.patro
Plynární 10, Praha 7- Holešovice
Tel. +420 736 686 131
Email: marek.hrstka@bcas.cz

SLEDUJTE MĚ
Facebook
Instagram