Proč s námi

Bezpečí a historie

Zásadní roli zde hraje moje maličkost, tím že mám nemalou zodpovědnost za svou rodinu, jméno firmy a své renomé tak každý klient je pro mě tím nejdůležitějším.
V Broker Consulting všech takřka 2000 lidí pracují ve vzájemné harmonii již přes 22 let. Důkazem spokojenosti je každoroční růst počtu lidí kterým jsme dokázali pomoci. Nyní jsme někde přes 600.000 klientů se kterými aktivně spolupracujeme.

Rychlost a jistota

Jednu z největších výhod, která se klientům tolik líbí je, že velmi často se nám podaří jejich nemovitost prodat ještě dříve než ji vypustíme na realitní servery. Jak je to možné ptáte se? Právě našich 600.000 klientů, se kterými dnes a denně řešíme jejich finanční a realitní plány, tvoří podstatnou část realitní poptávky.

Velikost a kvalita

Jedna z těch výhod je, že dnes nás je přes 1000 obchodníků ,kde všichni usilujeme o totéž…Aby spokojenost zavládla na všech stranách 🙂 Ze statistik totiž víme, že v průměru se nám podaří lidem pomoct prodat o 5- 10% dráž než kdyby si to prodával sám nebo s malou realitní kanceláří.

RYCHLÝ KONTAKT
Marek Hrstka
Budova Accenture, 7.patro
Plynární 10, Praha 7- Holešovice
Tel. +420 736 686 131
Email: marek.hrstka@bcas.cz

SLEDUJTE MĚ
Facebook
Instagram